Dary pro knihovnu
29.08.2018 12:35Děkujeme Zdeňce Třískové za společenské hry a karty, které darovala knihovně.
Vypadá to, že budou velmi oblíbené :-)
Děkujeme Zdeňce Třískové za společenské hry a karty, které darovala knihovně.
Vypadá to, že budou velmi oblíbené :-)
Knihovna je i přes prázdniny otevřená každé pondělí odpoledne.
Žádná povinná četba ani referáty...děti si chodí hrát, kreslit a povídat si.
Spolek českých bibliofilů vydal novou knihu o našem rodákovi Bedřichu Beneši Buchlovanovi.
Paměti BBB přinášejí vzpomínky na dětství a mládí, na knihy a na jejich osudy, zasvěcený pohled na vývoj naší bibliofilie, citace z bohaté korespondence ad.
Knihu doprovází deset obrazových duplexových příloh.
Knihu lze objednat a koupit za 350 ,-
Oznamujeme čtenářům knihovny, že k 25.5.2018 byl aktualizován Knihovní řád Místní knihovny v Tučapech.
Byl doplněn o Poučení o ochraně osobních údajů v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, známým jako GDPR, které vešlo v platnost 25.5.2018.
Zárověň s tím dochází k výměně stávajících přihlášek čtenářů za nové, což bude probíhat při vašich návštěvách knihovny.
Po děti i dospělé jsme promítali animovaný film.
Podzimní prázdninové odpoledne jsme strávili v knihovně s příběhem Obra Dobra. Film podle knižní předlohy Roalda Dahla natočil Steven Spielberg. A myslím že se povedl.